Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cum se face schimbarea locului de munca din motive ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cum se face schimbarea locului de munca din motive medicale (inaptitudine)?

Conform art.64 din Codul Muncii, schimbarea se face prin concurs?. Va multumesc si va rog frumos sa imi acordati un raspuns.
In acest caz, nu se organizeaza concurs/examen.