Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... va rooog ajutati-ma cu un sfat va rog
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

va rooog ajutati-ma cu un sfat va rog

Am o societate care poseda un camion cu o remorca.
Am un posibil client din Africa care ar vrea sa o cumpere.
Intrebarea mea este urmatoarea:Care sunt pasii care trebuiesc urmati ptr a vinde masina?
Mai am o intrebare:daca o vand cu 30000de euro, cat din aceasta suma dau la stat?

V-as multumi din suflet daca m-ati putea ajuta cu aceste raspunsuri.
E cumva din Nigeria ? Mare atentie cu baietii astia din Africa, mai ales din Nigeria. Trag niste tepe de ii ti minte toata viata.