Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bunicii - vizitarea minorului
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bunicii - vizitarea minorului

Buna seara..sotul meu a murit in urma cu 3 luni.bunica a cautato de max 3 ori iar in urma unor neintelegeri nu am mai lasato sa o vada...acum a mers la ea la gradi fara stirea mea.imk fac griji pt ca ma acuza de moartea sotului.ma uraste si imi e frica ca o deatabilizeaza emotional...fetita are 4 anisori..ajutatima
Cum adica va acuza de moartea sotului? V-a spus dumneavoastra sau copilului acest lucru? In principiu, este bine pentru copil sa pastreze legatura cu familia tatalui ei. Discutati totusi cu bunica si incercati sa ajungeti la un consens