Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensie

SE POATE CONTRIBUI LA PENSIE-LUNAR,NUMAI PT VECHIME-fara asig.medicala,somaj,etc?DACA ,DA ATUNCI CE CUANTUM!VA MULTUMESC.DEASEMENI AS DORI SA VA INTREB:DACA STAGIUL MILITAR -1980...1981,STAGIUL NORMAL 1 AN SI 4 LUNI,ESTE PUS LA VECHIME IN MUNCA,AVAND IN VEDERE CA IN MOMENTUL INCORPORARII NU ERAM INCADRAT IN MUNCA.AM TERMINAT LICEUL VARA ,IAR IN IARNA ANUL URMATOR AM FOST INCORPORAT.
zuz56, utilizator
Puteti incheia un contract de asigurare cu casa de pensii. Cred ca se plateste 250 lei / luna.
Acum se plateste 288 lei / luna.