Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... RECUPERARE TIMBRU MEDIU
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

RECUPERARE TIMBRU MEDIU

Ma poate ajuta cineva cu un model de cerere de chemare in judecata pentru timbru de mediu platit intre 2013 si 2016?
Poate sa ma ajute cineva cu anumite trimiteri la legislatii/solutii date de instantele nationale/solutii ale CJUE cu care sa pot motiva o astfel de actiune? Va multumesc anticipat.