avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 659 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Număratoare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Număratoare

Bună!
Pe data de 09.01.2017 am primit răspunsul de la parchet cu dată de 20 zile pentru atacarea rezoluției.
La noi la Constanța, la arhivă se lucrează de luni și până joi.
Am depus înscrisurile pe data de 31 ianuarie 2017.
Depunere tardivă!
Sick tranzit gloria mundi!
Un sfârșit de săptămână cât mai plăcut!

Alte discuții în legătură

Drept penal - respingere plangere impotriva rezolutiei prim-procurorului formulata in termen Lucian27 Lucian27 Am formulat plangere impotriva rezolutiei prim- procurolului la Judecatorie si mi-a respins-o ca tardiv formulata, desi pot dovedi cu stampila de plicul ... (vezi toată discuția)
traducere - solutie/incheiere de sedinta - in limba romana barbutop55 barbutop55 Numãr unic dosar: 29983/212/2011 Înregistrat în data de: 15.11.2011 Obiect dosar: plângere împotriva rezoluţiilor sau ordonanţelor ... (vezi toată discuția)
Calcul termen impotriva solutiilor prevazute de art.278 cpp Contabilitate sector 4 evoCONTA Contabilitate sector 4 evoCONTA In data de 06.04.2010 se emite rezolutie procuror-dispune NUP; in data de 31.05.2010 se comunica rezolutia partii adverse. In data de 15.07.2010 partea ... (vezi toată discuția)