Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... instanta
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

instanta

cum pot dovedi ca am lucrat numai la 8 ore,cu declaratie autentificata de notar de la martor
Dovada se face in nstanta, nu la notar. Cu martor, cu dovezi de acces la locul de munca, cu mailuri, dupa caz si situatie.