Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... refuz sa fac parte din comisia de evaluare achizitii ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

refuz sa fac parte din comisia de evaluare achizitii publice

Va rog sa-mi spuneti daca pot sa refuz sa fac parte din comisia de evaluare a unei licitatii in conditiile in care:
- nu exista compartiment de licitatii la nivel de institutie;
- licitatia este organizata de o firma de consultanta angajata prin contract;
- acum lucrez ca referent la compartimentul de asistenta sociala - sunt singura in conditiile in care organigrama prevede 3 oameni;
- am fost secretar in alta comisie iar acum dosarele de licitatie respective sunt contestate si verificate la ANRMAP;
- nu am primit dispozitia de numire in aceasta comisie;
va multumesc anticipat
MULTUMESC FOARTE MULT !!