Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... 2 facultati la buget
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

2 facultati la buget

Buna ziua, situatia mea este urmatoarea:

Am urmat o facultate la taxa, sistem bologna, am absolvit.
In anul urmator m-am inscris la o facultate la buget, am intrat dar am abandonat dupa cateva luni.
Dupa inca 2 ani m-am inscris la o alta facultate la buget si am intrat. Am fost intrebat la secretariat daca am mai urmat cursuri bugetate la vreo facultate. Am adus adeverinta doar de la facultatea pe care am urmat-o in regim cu taxa integral. Nu am mentionat de anul bugetat. Dupa cateva luni m-am retras si de la aceasta facultate.

Stiu ca am dreptul la 3 ani bugetati si nu i-am depasit doar ca am facut primul an bugetat de doua ori.

Intrebarile mele sunt: am facut vreo infractiune?
Stiti vreo persoana condamnata pentru asa ceva?
Un procuror ar fi interesat sa ancheteze asa ceva?

Va multumesc mult.
nu stie nimeni?