Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... marire salariu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

marire salariu

Functia de expert sportiv IA, functie ce se regaseste in L 284/2010 Anexa I FAMILIA OCUPATIONALA DE FUNCTII BUGETARE "ADMINISTRATIE"
Cap II, VI Administratie publica locala, E. Unitati sportive, beneficiaza de mariri salariale acordate de Ordonanta 2/2017 de care beneficiaza bugetarii din administratia publica locala?
Va multumesc,
Buna ziua !
Beneficiaza de majorarea prev de OUG nr. 2/2007 : institutiile publice locale - denumirea generica, incluzand comunele, orasele, municipiile, sectoarele municipiului Bucuresti, judetele, municipiul Bucuresti, institutiile si serviciile publice din subordinea acestora, cu personalitate juridica, indiferent de modul de finantare a activitatii acestora .
Daca va in cadrati in una dintre variante , beneficiati , daca nu ...nu .