avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 976 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Autentificare REVISAL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Autentificare REVISAL

Buna seara. Va rog sa imi spuneti daca un angajat, poate sa se autentifice si sa vizualizeze datele personale, in aplicatia REVISAL? Va multumesc.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 08:59, 26 Martie 2017
Nu are cum , decat daca are acces la "contul de utilizator si parola" pentru autentificare pe portalul REGES al Inspectiei Muncii.

In schimb, orice salariat se poate adresa ITM-ului in vederea eliberari unui extras REVISAL.
Sunt trecute si datele medicale(diagnosticur) in REVISAL?
Asa ceva nu sunt inregistrate in REVISAL.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contract de munca lyly64 lyly64 Buna ziua, VA ROG MA AJUTATI CU PROCEDURA OPERAŢIONALĂ GENERALĂ COMPLETARE SI TRANSMITERE - ... REVISAL (vezi toată discuția)
Reges - programul online pentru a transmite revisalul melinda_orosz melinda_orosz Am o intrebare: cand accesez portalul ReGes cu utilizator si parola si verific daca s-a incarcat .rvs-ul transmis, dau un click pe nr. de inregistrare/incarcae ... (vezi toată discuția)
Cum trebuie realizata transmiterea modificarii din revisal, la itm ? LuchianSeb LuchianSeb Buna ziua. Va rog spuneti-mi si mie cum trebuie transmis la ITM acel fisier salvat de tip ,,RVS\'\' ca urmare a modificarii operate in REVISAL a salariului ... (vezi toată discuția)