Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Autentificare REVISAL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Autentificare REVISAL

Buna seara. Va rog sa imi spuneti daca un angajat, poate sa se autentifice si sa vizualizeze datele personale, in aplicatia REVISAL? Va multumesc.
Nu are cum , decat daca are acces la "contul de utilizator si parola" pentru autentificare pe portalul REGES al Inspectiei Muncii.

In schimb, orice salariat se poate adresa ITM-ului in vederea eliberari unui extras REVISAL.
Sunt trecute si datele medicale(diagnosticur) in REVISAL?
Asa ceva nu sunt inregistrate in REVISAL.