Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Confuzie
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Confuzie

Poliția poate asculta telefonul minorilor ?
In anumite cazuri da , atentat la siguranta national (terorism). Oricum îl asculta :))
Telefoanele se pot asculta dacă e vorba de infracțiuni și nici minorii nu sunt scutiți.