Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Donatie
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Donatie

Datori Orange m-a pot executa silit pt neplata
da, daca aveti bunuri mobile sau imobile, insa numai prin instanta
Despre ce donatie vorbim? Aveti o hotarare privind datoria catre operatorul de telefonie?