Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Partaj voluntar
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Partaj voluntar

Poate fi anulat partajul voluntar si lichidarea regimului matrimonial daca au fost facute omisiuni? (eventual ambele parti, fostii soti sunt de acord)
Daca s-au omis de la partajare bunuri comune puteti face inca un act partaj in completare pt bunurile omise.