avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1691 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract de munca-verificare inregistrare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract de munca-verificare inregistrare

Buna ziua,
va rog sa-mi spuneti cum pot verifica un contract de munca daca a fost inregistrat,daca acest lucru se poate face online s-au trebuie sa merg la itm.
Va multumesc
Trebuie sa mergeti la ITM.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inregistrare contract de munca itm elena_1234 elena_1234 Buna seara, Am urmatoarea problema: incepand cu data de 27.12.2010 m-am prezentat la noul loc de munca. Au refuzat sa semnez contractul pana azi si sa intre ... (vezi toată discuția)
Cum verific inregistrarea contractului de munca alyyna29 alyyna29 incepand cu 1 octombrie m-am angajat. din luna mai pana la acea data am fost somer si am beneficiat de ajutor de somaj. mentionej ca actualul loc de munca e la ... (vezi toată discuția)
Cim popycu popycu Buna ziua Am semnat un contract individual de munca in data de 01.11.2009 (in 3 exemplare) inca nu am primit o copie de la angajator stampilata de ITM . ... (vezi toată discuția)