Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... autorizatie constructie
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

autorizatie constructie

am casa la tara pe care vreau sa orenovez si sa ma extind ,. de ce documente am nevoie ?
Bună ziua. În cazul prezentat , aveți nevoie de toate documentele necesare unei construcții noi, respectiv proprietate 1/1 , Certificat de Urbanism şi ulterior Autorizație de Construire.