Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Caut avocat Iasi, Drept Comercial. Probleme la iesirea ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Caut avocat Iasi, Drept Comercial. Probleme la iesirea din asoc. firma.

Buna ziua,
Ma intereseaza sa gasesc un avocat specializat in drept comercial care sa ma ajute la iesirea dintr-o asociere la o societate srl.

Societatea are acum datorii dar eu nu mai sunt in firma de 2 ani. Am facut cerere de demisie din postul de Administrator si pentru locul de munca.

Astept un raspuns pe privat cu datele de contact.

Multumesc.
iesirea din asociere se poate face cu acordul celuilalt asociat in principiu sau in caz de neintelegeri pe cale judecatoreasca.
Puteti consulta sectiunea Consultati de pe site pentru selectarea si contactarea unui avocat.