Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Plata contributii
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Plata contributii

Daca imi platesc contributiile la stat la salariul minim pe economie pot sa primesc stimulentul de insertie pana la 3 ani?
Fiti mai explicit ...
Ma aflu in plata stimulentului de insertie dar pentru ca fetita nu vrea sa stea la gradi sunt nevoita sa raman acasa cu ea..as fi vrut sa imi platesc toate contributiile catre stat pentru a beneficia in continuare de stimulent
Plata contributiilor nu va ajuta la acordarea stimulentului de insertie.