Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Japonia
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Japonia

Buna ziua sotul meu plecat la muncă în Japonia mi-a trimis un singur mesaj în care mă anunță că l-au arestat iar de vineri numai stiu absolut nimic de el dacă mă poate ajuta cineva cu un răspuns ce îi se poate întâmpla ?nu are dreptul la un telefon ???cum as putea proceda să aflu ceva despre el
Sunați la Ambasada României la Tokyo și întrebați dacă vă pot ajuta.

[ link extern ]