Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... drepturi absolventi de constructii proces bologna
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

drepturi absolventi de constructii proces bologna

buna ziua!
am absolvit in 2009 facultatea de constructii, inginerie economica in constructii, proces bologna 4 ani!
stiu ca tb sa fac master, dar intrebarea mea este ce drepturi am sau unde pot gasi acest lucru.
si care sunt drepturile si obligatiile daca fac master tot pe inginerie economica si care sunt daca voi urma master pe inginerie structurala?

va multumesc!
Nimeni si nimic nu va opreste sa faceti doua mastere.
Asa ca .....dumneavoastra stiti cel mai bine ce vreti sa profesati si care master va ajuta.
antoaneta1986 a scris:

pai eu ma inscriu dar la care din ele?

Va puteti inscrie mai intai la masterul ingineria si managementul proiectelor , iar la anul la cel referitor la siguranta structurilor.
m-am gandit si la varianta asta dar costa 20 mil pe semestru. si sunt 3 semestre. si imi va fi cam f greu din cauza aceasta!
am note destul de mari incat sa intru la fara taxa. dar pot alege doar unul, din pacate.
aveti dreptate. normal ca as fi facut asa daca as fi avut posibilitatea.
Poate reusiti sa intrati la fara taxa si atunci daca se poate le puteti absolvi pe amandoua .... Bafta.:)