avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1687 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... arhive carti de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

arhive carti de munca

Buna ziua,locatia arhivei IMEB de unde pot scoate o adeverinta cu grupa de munca ?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:07, 24 August 2024
Bună seara mama mea a lucrat în ani 1966/1968,La drumuri și poduri în petroșani,la peștera boli și cariera bănița și nu a luat ani lucrați cum poate intra in posesia unei adeverințe de vechime mulțumesc.!
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Postati denumirea exacta a acelei intreprinderi ...
Bună ziua, ași dori și eu locația, arhivei, adresă de e-mail, a : S. N. I. M. J. S. A. Societatea Națională de închideri Mine Valea jiului S. A. Vă doresc o zi frumoasă Mulțumesc.!
Bună ziua Vreuau cartea de muncă de la fostul ICRAL HERASTRAU sect. 1 nu mai găsesc adresa am lucrat în anul 1976. Vă mulțumesc
Ultima modificare: Vineri, 14 Octombrie 2022
Bratu Gheorghe, utilizator
Întrebați la Administrația Fondului Imobiliar

[ link extern ] /

Alte discuții în legătură

Arhiva trust constructii montaj bucuresti moraru852 moraru852 Buna ziua ! Unde pot gasii arhiva firmei Trust constructii montaj bucuresti?Socrul meu a lucrat acolo intre anii 1979_1983 si are nevoie de o adeverinta sa ... (vezi toată discuția)
Arhiva brigada complexă antrepriza iași virgabi virgabi Am lucrat in perioada 1986-1989 la Brigada complexă Antrepriza Iași care aparținea de Centrala Antrepriza Construcții Montaj Bucuresti, mai precis ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! as dori sa iau vechimea de la fosta icl alimentara ... Manuela1276 Manuela1276 Buna ziua! As dori sa iau vechimea de la fosta ICL Alimentara 2 .Cum pot proceda? (vezi toată discuția)