Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... arhive carti de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

arhive carti de munca

Buna ziua,locatia arhivei IMEB de unde pot scoate o adeverinta cu grupa de munca ?
Bună seara mama mea a lucrat în ani 1966/1968,La drumuri și poduri în petroșani,la peștera boli și cariera bănița și nu a luat ani lucrați cum poate intra in posesia unei adeverințe de vechime mulțumesc.!
Postati denumirea exacta a acelei intreprinderi ...
Bună ziua, ași dori și eu locația, arhivei, adresă de e-mail, a : S. N. I. M. J. S. A. Societatea Națională de închideri Mine Valea jiului S. A. Vă doresc o zi frumoasă Mulțumesc.!
Bună ziua Vreuau cartea de muncă de la fostul ICRAL HERASTRAU sect. 1 nu mai găsesc adresa am lucrat în anul 1976. Vă mulțumesc
Bratu Gheorghe, utilizator
Întrebați la Administrația Fondului Imobiliar

[ link extern ] /