Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Schimbare sediu firma
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Schimbare sediu firma

Ce pasi trebuie urmati pt. a schimba sediul social al firmei (srl) si ce costuri implica, in Cluj-Napoca?
george-neagu, moderator
Bună ziua,

Trebuie depus un dosar la Registrul Comerțului.

Pașii diferă un pic depinzând dacă e schimbare în același județ sau în alt județ. Costurile depind tot de acest fapt, dar și dacă doriți să vă ocupați singur sau să apelați la ajutorul unui profesionist.

[ link extern ]

multumesc!