avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 557 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Contract colaborare intre SRL si PFA
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Contract colaborare intre SRL si PFA

Am o sala de kinetoterapie si imi desfasor activitatea intr-o sala inchiriata...as vrea sa fac si activitatea de Kangoo jumps ,de care se va ocupa o persoana fizica autorizata(PFA)...pot sa fac un contract de colaborare intre SRL-ul meu si PFA?si ce implica asta?eu la ce proceduri sunt obligata?dar ea?daca ii cer sa-mi plateasca,cum e?dar daca nu-mi plateste nimic si foloseste sala doar asa?
va multumesc mult!!!

Alte discuții în legătură

Contracte de colaborare între pfa si pf. LuizaMihaela17 LuizaMihaela17 Buna ziua, Doresc sa fac un contract de colaborare cu o persoana fizica (eu fiind PFA). Pe lângă semnarea şi stampilarea contractul de colaborare, ... (vezi toată discuția)
Intrebare sala fitness TraianCiubuc TraianCiubuc Buna ziua! In ultima saptamana am intampinat o problema cu o asa zisa sala de fitness. Prietena mea obisnuia sa mearga la o activitate care se numeste \"Kangoo ... (vezi toată discuția)
Pfa si administrator srl tanguera tanguera Buna ziua Am un SRL la care sunt administrator si asociat cu 95%. Al doilea asociat detine 5 %. As dori sa desfasor niste activitati ale caror coduri ... (vezi toată discuția)