Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... ONG - fonduri europene nerambursabile .
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

ONG - fonduri europene nerambursabile .

Buna seara !

1 - as dori sa stiu ce conditii trebuie sa indeplineasca un ONG pentru a avea acces la fonduri europene nerambursabile ?
2 - m-ar interesa un ghid al solicitantului pe teme de mediu ( protectie si reabilitare ) , mi-ati putea indica o adresa internet in acest sens ?

Va multumesc !
www. fonduri structurale.ro
Multumesc , cu intirziere , pentru raspunsurile primite !

Andrei Keszeg .
www.fseromania.ro
adrcentru.ro editeaza lunar un catalog al surselor de finantare la care te poti abona. incearca si stiriong.ro, daca inca nu esti inscris....

bafta!