Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Inscrisuri
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Inscrisuri

Bună seara! Vă rog să mi daţi un model de înscrisuri pentru neprezentarea la procesul de mărire de pensie. Multumesc.
Cum adică neprezentare, doriți amânarea ptr imposibilitatea de prezentare? Daca da, ce motive aveți ?
Nu doresc amânare, în citatia prin care mi se comunică data de judecată se precizează faptul că, dacă nu doresc să mă prezint, să trimit înscrisuri iar judecata se vă face în lipsa mea.