Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Apartament ( credit ) dobândit înainte de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Apartament ( credit ) dobândit înainte de căsătorie

Voi achiziționa un apartament prin credit ipotecare,acesta va fi dobândit înainte de căsătorie , plata ratelor urmând a se face si in timpul căsătoriei . Vreau sa știu ce drept va avea soțul la acest apartament?
~ Conținut șters la cerere ~
Am înțeles, mulțumesc !