Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Plasament
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Plasament

Nora mea o sa nasca in curand
Eu ca bunica pot ramane in prenatal
Sau plasament
Prenatalul sau plasamentul sunt excluse. Prenatalul este inainte de a naste, plasamentul este din alta "poveste".
Ce solutie este de a beneficia de indemnizatia de crestere a nepotului meu