Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... cerere de recurs in casatie
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

cerere de recurs in casatie

Buna, vreau sa stiu t o cerere de recurs in casatie cu o cauza si motivele concret detaliate va rog!
Buna ziua!

Puteti scrie mai corect? Nu se intelege solicitarea dvs.

Cu stima.
mi s-a solicitat un model de cerere de recurs in casatie in materie penala, cu motivele clar enuntate. :/
Motivele se expun in raport de speta.
Nu exista ceva la modul general si sa se admita un recurs in casatie pe aspecte generale.