Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... indemnizatie somaj student
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

indemnizatie somaj student

Buna seara , am si eu o intrebare , sunt unic asociat la un srl , si anul acesta termin facultatea , pot beneficia de indemnizatia de somaj dupa terminarea studiilor , daca am avut anul acesta venituri din salarii si dividente aferente anului 2016 ?
titus_steel, utilizator