Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Afacere pe fonduri europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Afacere pe fonduri europene

Buna ziua,
Am un proiect agricol pe fonduri europene inceput pe 2016 pana in 2022,iar sotul meu vrea sa isi deschida o firma de materiale de constructii prin start-up Romania..noi suntem casatoriti legal..poate sa isi deschida sotul aceasta firma pe fonduri europene chiar daca eu am un proiect?????astept raspunsul dvs....va multumesc...
~ Conținut șters la cerere ~
multumim pt raspuns