Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... Cheltuieli deductibile
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

Cheltuieli deductibile

Buna ziua.La calcularea profitului,din venitul brut se scad si cheltuielile pentru salarii si obligatii sociale?multumesc
Va rog sa fiti mai specific, ati postat intrebarea la categoria "Fiscalitate - impozit pe venitul microintreprinderilor", despre ce profit este vorba?