avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 608 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... INREGISTRARE TAF LA PRIMARIE
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

INREGISTRARE TAF LA PRIMARIE

Buna ziua.As dori sa inregistrez un taf pentru lucrari forestiere si as vrea sa stiu ce acte imi trebuie in vederea obtinerii numerelor galbene.Daca ma puteti ajuta si cu articole din lege.Va multumesc anticipat!

Alte discuții în legătură

Contract de inchiriere utilaj intre o persoana fizica si una juridica maria2105 maria2105 Sunt persoana fizica si detin un TAF (tractor articular forestier). Vreau sa-l inchiriez catre o persoana juridica. cum se procedeaza? Este sufiecint un ... (vezi toată discuția)
Achizitie cu bonuri fiscale, factura emisa ulterior florisp2009 florisp2009 Buna ziua, Va rog sa-mi spuneti care sunt intregistrarile contabile pentru situatia in care se achizitioneaza combustibil (pentru un TAF) pe baza de bonuri ... (vezi toată discuția)
Montaj geam antiglont labionda101 labionda101 Buna seara. As dori sa deschid o firma de distribuit si montat geamuri sipanouri antiglont.... Ma puteti informa daca am nevoie de autorizatii ...si daca da ... (vezi toată discuția)