Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Taxe ,impzite
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Taxe ,impzite

Bună ziua ,rezult cu o groază de ipozite ,pe casă ,motocicletă ,deși nu l-am avut niciodată ,ipozite neplătite pe o autoutilitară dacia pikup ,pe aceasta am donat-o cuiva mai bine de 10 ani în urmă,cu condiția să o înscrie pe numele lui ,cu acte la notar ,persoana respectivă nu a facut acest lucru datorită faptului primăria a refuzat să-i dea adeverință pe motiv că rezltam cu acele impozite pe casă neplătite , cum ies din incurătura asta ?puteți să-mi recomandați un avocat bun?
Admin, administrator