Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Impozite și taxe
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Impozite și taxe

Bună ziua ,am o groază de impozite de plătit peste 100mil lei vechi reprezentând ipozite pe o casă care nu o am ,banuiesc că ar fi vorba de casa fratelui meu ! ,impozite pe motocicletă ,la fel nu am avut niciodată așa ceva ,impozite pe mașină dacia papuc autoutilitară deși am donat-o cuiva cu acte la notariat ,mai bine de 10 ani ,cu condiția să înscrie mașina pe numele lui ,datorită faptului că rezultam cu restanțe ,impozite neplătite la casă ,repet ,nu am avut nici o dată casă în România sau alte proprietăți ,omului nu i-au dat adeverință ,deci nu a înscris mașina pe numele lui ,de vreo 5 ani mașina a dat-o la remat fară să o radirze din circulație ,cum dracu mai ies din incâlceala asta ???am nevoie de un avocat bun in Vrancea ,puteți să-mi recomandați unul ?
Regulamentul forumului interzice reclama
Puteti accesa Bursa de servicii Avocatnet,sau puteti adresa solicitare oficiala la baroul local
Succes !