Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Va rog un raspuns
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Va rog un raspuns

Buna ziua,sunt mama eleva si am depus dosarul pentru indemnizatie,dar pentru a primii banii trebuie sa merg in continuare la scoala?? Am nascut in martie si mai depus dosarul in aprilie ,absente am doar pe luna mai.. Va rog un raspuns
Nu exista o astfel de conditionare in lege.
Multumesc pentru raspuns!