Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... o singura notificare pentru doi-2 contracte- pe ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

o singura notificare pentru doi-2 contracte- pe aceeasi adresa

Buna ziua,
Ati avea bunavointa sa-mi spuneti daca as putea sa trimit o singura notificare prin executor, ptr. 2 frati ce locuiesc la aceeasi adresa. Am cate un contract cu fiecare in parte si doresc sa-i chem la notar. Sau trebuie pentru fiecare cate o notificare? Multumesc
Nu, cate o notificare ptr.fiecare contract in parte.
Va multumesc. O zi buna!