Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Preschimbare certificat de inregistrare la ONRC din 07 ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Preschimbare certificat de inregistrare la ONRC din 07 07 2017

Buna ziua,

Care va fi procedura de preschimbare a certificatului de inregistrare la ONRC din 07 07 2017 ca urmare a obligaivitatii atribuirii identificatorul unic la nivel european (EUID). Se vor percepe costuri cu toate ca acestea au fost eliminate de la 01 02 2017?

Ce formular se va depune la ONRC, F12 cumva?

Se va preschimba si certificatul de inregistrare fiscala?

Multumesc!
Mai aveti putintica rabdare sa se faca 7 iulie, caci pana acum nici ei nu sunt lamuriti. Credeti ca schimbarea o sa se faca intr-o zi si nu apucati sa va incadrati in timp? Vara o sa fie lunga..
multumesc.....dar parca nu ii stiti pe cei de la ONRC.....