Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Am condus cu permisul suspendat dupa ce imi expirase ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Am condus cu permisul suspendat dupa ce imi expirase dovada

Se poate ca sa mai mi se dea dovada pt a putea conduce pina se solutioneaza cauza sunt sofer profesionist si prin asta ami castig existenta. Va rog sa mi spuneti ce sanse am .si ce mi se poate intampla ?. VA MULTUMESC.
Sanse minime.
In cel mai rau caz dosar penal - permis anulat.