Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... succesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

succesiune

Buna seara. Am avut un proces de succesiune, eu fiind reclamanta, am castigat, insa cine a transcris la calculator tranzactia a gresit o parcela adica in loc de 2 ha si 2000 mp(cum este real pe titlu de propietate) a trecut doar 2000mp, iar noi cei implicati nu am observat decat atunci cand a venit hotararea judecatoreasca. VA rog din suflet sa ma sfatuiti ce sa fac in continuare. Cu respect Maria Oprea.
Precizez ca nu o pot incadra ca eroare materiala, pt ca este greseala noastra la redactare, la calculator!!! Offf!