Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Test poligraf
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Test poligraf

Bună, sânt într o situație oribilă, fiica mea de 5 ani după ce a stat un timp la soacra mea spune lucruri precum că aș fi abuzat o sexual, raportul medico legal ok, iar acum sânt anchetat pt ce spune fetița. Am cerut testul poligraf pt mine și toți încearcă să l evite.Ciudat că acest test poligraf este ok doar când vrea acuzarea, iar când vrea acuzatul se feresc?
Daca sunteti nevinovat nu veti fi condamnat.
Exista insa o mare problema...deoarece va plana un mare dubiu in viitor in ceea ce va priveste in societate...
Testul poligraf nu este proba admisa de instanta. Dacă chiar doriți, puteți să-l faceți aici:
[ link extern ]
prețurile sunt aici:[ link extern ]
iar rezultatul în puteți depune prin avocat la dosar.
Daniela Gratiela, Alte profesii