avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 524 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Test poligraf
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Test poligraf

Bună, sânt într o situație oribilă, fiica mea de 5 ani după ce a stat un timp la soacra mea spune lucruri precum că aș fi abuzat o sexual, raportul medico legal ok, iar acum sânt anchetat pt ce spune fetița. Am cerut testul poligraf pt mine și toți încearcă să l evite.Ciudat că acest test poligraf este ok doar când vrea acuzarea, iar când vrea acuzatul se feresc?
Cel mai recent răspuns: Daniela Gratiela , Alte profesii 21:45, 11 Iunie 2017
Daca sunteti nevinovat nu veti fi condamnat.
Exista insa o mare problema...deoarece va plana un mare dubiu in viitor in ceea ce va priveste in societate...
Testul poligraf nu este proba admisa de instanta. Dacă chiar doriți, puteți să-l faceți aici:
[ link extern ]
prețurile sunt aici:[ link extern ]
iar rezultatul în puteți depune prin avocat la dosar.
Ultima modificare: Duminică, 11 Iunie 2017
Daniela Gratiela, Alte profesii

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Testul poligrafului Mari.an Mari.an de exemplu: Accept testul poligrafului fara ca eu sa fi savarsit vreo fapta si totusi in urma careia sunt suspectat. Daca acuzatorul nu detine alte probe ... (vezi toată discuția)
Situatie test poligraf andrewculda andrewculda Buna ziua! Ma numesc Andrei Culda, sunt inscris nou pe acest forum tocmai pentru a afla raspuns la cateva intrebari. In urma cu ceva timp un coleg de-al ... (vezi toată discuția)
Acuzatie de viol ?! bianchita bianchita Sunt mama unui baiat de 20 ani acuzat acum 3 zile ca in urma cu aproape 6 luni si-ar fi violat o verisoara de 15 ani in timpul unei plimbari cu masina.El ... (vezi toată discuția)