Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale lnmatriculare auto, impozit
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

lnmatriculare auto, impozit

daca am cumparat un autoturism si nu l-am inmatriculat dar am circulat cu numere provizorii se plateste impozit la primarie pentru perioada in care am avut numere provizorii?
Datorati obligatii fiscale de la data achizitionarii bunului mobil