Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... proces suspendat
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

proces suspendat

Buna ziua, eu am un proces suspendat, pe portalul judecatoriei scrie actiune in constatare, inseamna ca procesul e suspendat in continuare, nu? Multumesc!
Va fi suspendat pana solicita o parte repunerea pe rol in conditiile legii.