Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensie de boala
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensie de boala

Timpul cit esti in pensie de boala se considera vechime in munca cind ajungi la pensie de drept?
Este stagiu asimilat si intra in calculul pensiei de limita de varsta.