Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Vechime
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Vechime

Perioada de pensia de boala mai aduce ceva vechime cind se ajunge la pensia normala?Multumesc pentru raspuns!
Este stagiu asimilat si intra in calculul pensiei de limita de varsta.