Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Finantare birou!
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Finantare birou!

buna dimineata,
Sunt o firma de brokeraj si as dori as ma ajutati intr-o problema.Firma vrea sa stimuleze anumiti colaboratori prin finantari de birou,veniturile lor se pot impozita cu 16% pentru ca sunt persoane fizice
va rog sa ma ajutati in aceasta problema,
Detaliati va rog!
Buna ziua,
vrem sa stimulam colaboratorii dar vrem sa facem si noi recrutari ,si pentru asta am anexat ca finantam biroul la team managerii,fiind persoana fizica m-am gandit sa o incadrez ca venituri conform codului fiscal art 52 alin 1 lit c
daca ma puteti ajuta sa vad cum sa fac?