Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bolnav
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bolnav

Daca un pacient are o relatie cu o persoana din alt judet poate sa se transfere in spitalul de unde e partenerul?
Numai in conditiile prevazute de Ordinul nr. 1091/2006 privind aprobarea protocoalelor de transfer interclinic al pacientului critic se poate efectua un transfer intre spitale.