Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... taxa auto transa neplatita
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

taxa auto transa neplatita

buna ziua,

am dat in judecatta statul pentru recuperare taxa auto si am castigat. in 2016 am luat prima transa de la finante inapoi, dar anul acesta nimic, trebuia inca din aprilie sa iau a 2 transa. de la finante spun ca nu au bani.

ce pot face in situatia aceasta? imi e frica ca statul va face ce va face si nu ne va mai da inapoi banii.:sorry:
luati legatura cu un executor judecatoresc pentru a pune in executare hotararea