Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Azil Politic in romania
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Azil Politic in romania

Buna ziua!
Unde pot face o cerere pentru azil politic si cum trebuie sa arate?

Multumesc!
Pe siteul oficiului national de imigrari găsiți toate informatiile si numarul de contact.
Strada Eforie 25, zona Universitate este adresa.