Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Vizionare dosar ofertant concurent
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Vizionare dosar ofertant concurent

Buna ziua! Cum pot sa vad dosarul unui alt ofertant la o licitatie? E vorba bineinteles de ofertantul castigator. Noi am fost pe locul 2. Adineaori am primit Comunicare de oferta admisibila, dar necastigatoare, fiind clasati pe locul 2. Multumesc anticipat!
Bună ziua,

Puteţi face o cerere de acces la dosarul achiziţiei publice în temeiul art. 217 alineatul 6 din Legea 98/2016 privind achiziţiile publice.

Laura
exact,....dar in MAXIM O ZI DE LA PROCEDURA