Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Ce se poate face?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Ce se poate face?

Buna ziua,
Eu, nepot, detin impreuna cu alti 5(tata, 2 unchi si 2 matusi, toti decedati) un teren agricol extravilan, fiind trecuti toti pe un singur act de proprietate. Nu ne putem intalni toti mostenitori (fiecare locuind in alt judet decat cel cu terenul agricol), pentru a-mi scoate Titul de proprietate pe numele meu.
Ce se mai poate face in acest caz?
Multumesc.
Buna seara,
Sa va chemati ceilalti coproprietari in instanta solicitand iesirea din indiviziune!